Baby kurzy

     Tento kurz je určený pre šteňatá vo veku od 2 - 4 mesiacov. Je to krátkodobý kurz v dĺžke 6 týždňov a obsahuje 8 lekcíí. Šesť lekcíí je praktických a dve sú doplňovacie formou prednášky a konzultácie (otázky hygieny a socializácie). V priebehu týchto hodín Vás naučíme pochopiť, čo sa odohráva v hlavičke Vášho nového psíka, čo tvorí základ pre správnu výchovu a neskôr aj výcvik. Pomôžeme Vám nastaviť základy pre zdravý psychický vývin Vášho šteniatka.

Obsahom tohto kurzu je:

- ako naučiť psíka chodiť von na potrebu

- ako naučiť psíka chodiť na vôdzke a znášať obojok či postroj

- ako správne psíka socializovať

- ako sa správne hrať

- čo robiť v prípade, ak Vám pes demoluje domácnosť

- ako začať s výcvikom

- hry na rozvoj myslenia

V jednom kurze nikdy nie sú viac ako 3 psy. Jedine tak vieme odovzdať počas jednotlivých lekcií kurzov svojim zverencom dostatok skúseností.

Tešíme sa na nové šteniatka!

 

Odporúčania absolventov baby kurzu:

- "Základy komunikácie so psom a prvnú praktickú lekciu baby kurzu odporúčame absolvovať ešte pred príchodom psíka do domácnosti. Môžte tak včas nastaviť všetko čo je potrebné pre harmonické spolunažívanie s novým členom domácnosti."

- "Nečakajte kým vyrastie. Psík sa učí od prvého momentu svojho života. Preto je dôležíté začať so psíkom pracovať hneď od začiatku. Predídete tak rôznym problémom, ktoré v šteňacom veku vznikajú."

- "Baby kurz poskytuje všetko čo je podstatné pre bezproblémové správanie sa psa v spoločnosti človeka. Je to vlastne "škôlka" pre psíkov. Cena kurzu je stosedemdesiat Eur. Aj pre skúsených psíčkarov nie je na zahodenie zopakovať si základy a neponáhľať sa hneď do základného výcviku."  

 

Ak máte záujem zúčastniť sa tohto kurzu, vyplňte prosím túto "prihlášku".